Oprogramowanie ERP

Streamsoft Prestiż to wielomodułowy system klasy ERP (ang. Enterprise Resource Planning), obsługujący wszystkie procesy biznesowe Twojej Firmy. Poszczególne moduły systemu umożliwiają zarządzanie produkcją, realizację procesów sprzedaży, zaopatrzenia, zarządzania gospodarką magazynową, zarządzania relacjami z klientami itp.

Dzięki swojej elastyczności i dużej ilości modułów program ten przeznaczony jest dla firm o różnych profilach działalności (produkcja, handel, usługi) oraz o różnej wielkości (mała, średnia, duża).
Streamsoft Pro jest systemem dedykowanym dla małych firm rozliczających się na zasadach pełnej księgowości, wyposażonym w funkcjonalność, pozwalającą na zarządzanie różnymi szczeblami niedużego przedsiębiorstwa. System Streamsoft Pro posiada moduł Produkt, który umożliwia mniejszym firmom produkcyjnym stworzenie prostych receptur dla produktów, rejestrowanie zleceń oraz kompletację wyrobów.

Streamsoft Pro nie tylko świetnie sprawdza się w firmach o różnej wielkości i profilu działania, ale również stanowi bardzo dobre narzędzie wspomagające pracę biur rachunkowych i doradców podatkowych.
SM-BOSS przeznaczony jest do wspomagania zarządzania średnimi i małymi przedsiębiorstwami. Korzystają z niego firmy o różnych profilach działalności: handlowe, usługowe, produkcyjne, biura rachunkowe, itp. Może pracować zarówno w sieci komputerowej jak i na pojedynczym stanowisku. Posiada możliwość pracy w kilku oddziałach firmy oraz z wieloma zestawami danych.
Pakiet PC Biznes tworzą trzy "dziewczyny" Ala, Ewa, Aga, które "zdobyły" serca klientów, dzięki przyjaznemu insterfejsowi, prostocie obsługi, intuicyjności, kompletnym funkcjonalnościom oraz bardzo korzystnej cenie.
"bc" Bogdan Chudzikiewicz W ofertcie oprogramowania "bc" Bogdan Chudzikiewicz można znaleźć wiele aplikacji. Nasza firma skupia się głównie na programach: KPR, bcFakturowanie, Edek, itp.

copyright © Samba-SI Sp. z o.o. | Projekt i realizacja CUBE