Komputery Adax
Marka ADAX

Komputery ADAX są obecne na polskim rynku od 1993 roku. ADAX od 18 lat łączy pokolenia, a liczba zadowolonych użytkowników zbliżyła się już do miliona. W tym czasie ADAX stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sprzętu IT w Polsce. Komputery ADAX stanowią platformę sprzętową portalu nk.pl, a także obecne są w wielu szkolnych pracowniach informatycznych w całym kraju.

Komputery ADAX projektowane są we współpracy ze światowymi liderami technologicznymi i poddawane szczegółowym testom, a ich jakość potwierdzają uznane certyfikaty. Wszystkie komputery posiadają certyfikaty Microsoft Hardware Quality Labs. Komputery ADAX odznaczają się najwyższą jakością dzięki procesowi produkcyjnemu zgodnemu z normami ISO 9001:2000, 14001:2004 oraz 27001:2005, pełnym bezpieczeństwem użytkowania (CE) i dla środowiska (RoHS),

Atutem sprzętu komputerowego ADAX jest trwałość i niezawodność. Sprawnie funkcjonujący serwis gwarancyjny, fachowa obsługa i elastyczność produkcji, pozwala dostosować konfiguracje i stworzyć rozwiązania do potrzeb najbardziej wymagającego klienta. ADAX to szeroka gama produktów, w których tak samo jak nowoczesne technologie ważny jest elegancki design oraz dbałość o środowisko. Nasze zdanie podziela ponad tysiąc firm partnerskich oferujących w całym kraju sprzęt marki ADAX.

Strategia i działanie

Doświadczenie
ADAX stworzony został przez zespół ludzi, którzy zdobywali swoje doświadczenia przez kilkanaście lat w branży IT. Wielu z nich pracowało jako użytkownik czy też Partner dostawcy sprzętu informatycznego. Dlatego producencji wiedzą, czego oczekuje od nich użytkownik komputera ADAX.

Elastyczność
ADAX jest produktem elastycznym - można wyprodukować nawet jeden komputer, jeden serwer, według Państwa konfiguracji, wyposażony w elementy dopasowane do indywidualnych wymogów. Oferujemy szeroki wybór możliwości serwisu i warunków gwarancyjnych.

Najwyższa jakość produktów
Jakość oferowanych przez nas produktów jest zapewniona poprzez proces produkcyjny zgodny z normą ISO 9001:2000 oraz 14001:2004, pełne bezpieczeństwo użytkowania (spełnianie wymogów CE) i dla środowiska (RoHS), stabilność pracy potwierdzoną pozytywnymi wynikami testów i obecność produktów w Windows Hardware Compatibility List. Wybrane konfiguracje spełniają również bardzo rygorystyczne normy zużycia energii.

copyright © Samba-SI Sp. z o.o. | Projekt i realizacja CUBE